Make up

NYX (P1) | NEW IN (SK)

Keď sa vám minú make up produkty, tak v zásade všetky naraz. Minimálne u mňa to platí takmer vždy. Keď sa tomu tak stalo naposledy, rozhodla som sa opustiť svoju komfortnú zónu a dala som šancu produktom, ktoré nemám vyskúšané. Tento raz som sa zamerala na značku NYX, ktorej produkty ma už veľmi dlho lákali.

Moja pleť nikdy nepatrila medzi dokonalé a rozšírené póry boli vždy veľký problém. Podkladové bázy preto patria do základnej rutiny kedykoľvek sa líčim. NYX má v ponuke hneď dve, ktoré ma zaujali. Pore filler je zameraný na minimalizáciu viditeľnosti pórov a sľubuje vyhladiť pleť pre čo najjednoduchšiu aplikáciu make upu. Shine killer pre zmenu pomáha každej z nás, ktorá bojuje s mastnou pleťou. Tento produkt bude rozhodne mojou stálicou v teplejších mesiacoch, keď sa moja pleť rozhodne zblázniť. Oba produkty obsahujú vitamín E a sú vegánske.

Odkedy som sa začala po prvý raz líčiť, púdre sú produktom bez ktorého by som nemohla fungovať. Ako som vyššie naznačila, mám zmiešanú – mastnú pleť a bez riadnej fixácie sa mi akýkoľvek make up na tvári “roztopí”. Kedykoľvek vidím make up tutorial v ktorom si žena nezafixuje pleť púdrom… Mám pocit, že ide o utópiu a v dobrom závidím. Pridajme k tomu fakt, že mám pleť v odtieni bielej steny a vyjde vám, že transparentné/biele fixačné púdre sú mojou jedinou voľbou. Studio finishing powder patrí medzi obľúbencov veľa žien, takže sa veľmi teším na jeho testovanie.

Na záver som si nechala produkt, ktorý ma na prvý pohľad trošku sklamal. Zohnať kvalitný bronzer, ktorý neobsahuje žiadny shimmer je občas riadna výzva. O to viac som bola nadšená z faktu, že NYX má Matte bronzer. Vybrala som si najbledší odtieň (podľa názvu), ale paradoxne na fotkách mi príde ako najtmavší zo všetkých. Nehovoriac o tom, že má veľmi teplý odtieň. Priznám sa, že som ho ani nevyskúšala a rovno darovala. Určite som mu mohla dať šancu, ale medzičasom som našla iný, ktorý je presne podľa mojich predstáv. Ale o ňom inokedy.

Máte skúsenosti s touto značkou? Budem rada za každý váš tip na produkt na ktorý nedáte dopustiť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s