Šperky

Detaily (SK)

Vraví sa, že oblečenie robí človeka. Dovolím si nesúhlasiť. Nie vždy totiž máme náladu na akýkoľvek typ stylingu. Stačí sa zle vyspať a radšej siahnem po legínach a mikine ako po šatách. Napríklad. Keď však ide o šperky, väčšinou si ich vyberáme poctivo a nezadovážime si len tak hocičo. V prípade, že človek rád nosí šperky, logicky sa v nich odráža jeho vkus.

Sú to malé detaily, ktoré si zvyčajne na iných nevšimneme hneď, ale často prezradia veľa. Veď sa pozrite napríklad na moje nové prírastky. Ubehlo už niekoľko mesiacov odkedy som si ich zadovážila a stále mi robia nesmiernu radosť. Prečo? Pretože sú presným odrazom mňa.

Harry Potter bol súčasťou detstva celej mojej generácie a aj keby som chcela, popriem to len veľmi ťažko. Priznám sa, že najviac ma fascinoval samotný Rokfort (jeho pravidlá, interiér, história) a fakulty. Ak by ste sa ma spýtali na dôvod, nevedela by som uviesť žiadny, pretože niektoré veci sú len o samotných pocitoch.

Keby mi dorazil tak dlho očakávaný list a mala by som možnosť byť zaradená do jednej z fakúlt, rozhodne by som najviac dúfala v Slizolin. Prípadne Bystrohlav a nepohrdla by som ani Bifľomorom. Ale myslím si, že je podľa fotiek úplne jasné kto je jasný favorit. Preto keď som zistila, že Pandora má kolekciu šperkov v touto tematikou, odolávala som len veľmi ťažko. A ako vidíte, nakoniec som podľahla.

Mesiac. Aké klišé, však? Nemôžem však povedať, že by mi to prekážalo. Mesiac je podľa zverokruhu moja vládnuca planéta a keď k tomu pripočítame aj lásku k vesmíru… Šperky či čokoľvek čo súvisí s Mesiacom u mňa rozhodne nevidíte naposledy. Tento malý prívesok je značky Brosway (Tres Jolie), ktorá ponúka krásne minimalistické šperky za nízku cenu. Tento konkrétny sa volá New Beginning a názov nemôže byť pre mňa výstižnejší. Toto je od nich môj prvý, ale rozhodne nie posledný, kúsok.

Under the same moon

2 myšlienky na “Detaily (SK)”

  1. Tedy já Pandoru moc nemusím, ale tohle vypadá úžasně! Také jsem vyrostla na Harrym a už asi bude v mém srdci navždy. Teď jsem na něj naučila i mamku a je oficiálně závislá 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s